kerkoj puntor

Kërkohet punë nga: isa isaku 24 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj puntor mjeshter me prevoj pune murator edhe armirus(me armatur)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim