kryejm sherbime me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit dhe shum sherbime tjera me gur agjaka.kamina .qeshme .funtana zida me gur e shum sherbime tjera me gur ju mir presim te vllezrit berisha,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim