ndertimi

Kërkohet punë nga: murat asllani 13 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojme te gjitha keto lloje te punes per me shum munde te kontaktoni Mob
: 045 859 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim