shpija

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: fisniki 14 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ndertojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim