vllezrit berisha

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryem te gjtha sherbimet me gur ,kamina , qeshme .agjak ,funtana ,me rrasa,e shum sherbime te tjer , ju mir presim te vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim