Instalime elektrike ne shtepija banimi dhe objekte

Kërkohet punë nga: bujar spahiu 21 Dhj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Punë nga shtepija
bejme instalimin komplet te rrymes elektrike ne shtepi banimi dhe objekte prej hapjes se kanaleve per kabllo deri te ora elektrike ppriza nderprersa siguresa etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim