Bejm transportin e udhetarve ne Aeroportin e Pr sk

Kërkohet punë nga: besnik 18 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Bejm transportin e udhetarve ne Aeroportin e Prishtines,Tiranes,shkupit,Podgorices,Beogradit Selanikut dhe aeroporteve tjera nderkombetare me porosi.
Transportin e bejm me vetur personale ne marveshje te dyanshme me klient.
Kemi pervoj te madhe ne kete lemij. Andaj ne bashkepunim me klientet e bejm transportin e rehatshem deri ne destinacionin e caktuar. Info ne tel. +377 44 219 111 (Wiber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim