Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Kerkoj pun 25 Sht 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si shankist 'banakier' kam provoj pune perdorimin e aparatit te kafes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim