CIMA DEKORD

Kërkohet punë nga: nasuf 31 Gsh 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Punojm me pervoj pune : izolim brenda dhe jasht , knauf , fasad , moler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim