Fasade, glet, mallter... (Ferizaj Lipjan Prishtin)

Kërkohet punë nga: Haki Dje 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Sherbime profesionale në këto lëmi:

Fasadë
Glet
Mallter i gatshëm
Mallter me zall dhe qyreç
Dekorime (punime) nga knaufi
dekorime nga gipsi
Lyerje me polikollor, qyreç
Raffaello me lëmuarje dhe vizllimë si xham dhe pasqyrë.

KONTAKT:

044 447 885
049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim