GILINDERA TE BETONIT

Kërkohet punë nga: gilinfera 01 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
bejme prodhimin dhe montimin e gilinderave te betonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim