Kamarjere

Kërkohet punë nga: Fatoni 19 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkojm kamarjere ne restorantin nesi tek slovenija petrol ne sojev afer bechtelenkes qe e nje aparatib dhe punen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim