Kerkohet pun per perkthes

Kërkohet punë nga: Florie 29 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si perkthyese e gjuhes gjermane
Di shkrim, lexim dhe komunikim e perkthim te gjuhes gjermane nese ka te interesuar per inforamta me te hollsishme le te lajmerohen ne tel dhe viber +377/045956752 dhe +377/045472413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim