NNP MUSA

Kërkohet punë nga: Mustaf 15 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
nnp musa kryen keto pun , ndertojm shtepi sipas planeve te tyre, fasadime, izolime, shtrojm pllaka,ujesjelles, bejm mure, ogjak, garazhda,shtrojm dhe gur,per pun shikoni fotot dhe binduni vet. ka shum foto tjera po nuk po mundem me i shti
mundemi me punue edhe me kopenzim me ndonje vetur.
mund te shkruani edhe ne viber, +37744644127
dhe ne nr +37744525758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim