NNP.NAIMI

Kërkohet punë nga: NNP.NAIMI 17 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Punojm ndertim te laret dhe te ulet sovarim fasadim izolim me kondore
Posedojm arkitekt qe kujdeset per projekte dhe projekton kemi provoj pune mbi 20 vjet
Ktu kemi shfaq disa nga puna e jon qe ne i kemi kry
Punojm edhe me kopenzim
Mundi te na kontaktoni edhe nepermjet viber
+37744121891 - +37744489771dhe ne fac.NNP . NAIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim