NNP.NAIMI

Kërkohet punë nga: NNP. NAIMI 21 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Punojm ndertim te laret edhe te ulet sovatim fazadim izolim me kondore
Ktu kemi shfaq disa nga puna qe ne kemi kry
Kem provoj pune mbi 20 vjet
Posedojm arkitekt qe kujdeset per projekte dhe projekton
Mundi me na kontaktu dhe ne viber
+37744121891 - +37744489771 dhe nw fac . NNP.NAIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim