NNP Naimi

Kërkohet punë nga: NNP Naimi 10 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Punojm ndertim te laret dhe te ulet suvarim fazadim izolim me kondor
Ktu kemi paraqit disa nga punet qe ne i kemi kry
Kem provoj pune mbi 20vjet
Posedojm arkitekt per projekte dhe projekton sipas deshires qe ju keni
Mundi me na vizitu
Kontakti me viber mas ores 20 +37744121891-+37744489771 apo fac NNP Naimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim