TONI TERM

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: TONI TERM 21 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Bejm instalimin e nxemjes qendrore dhe ujesjellsit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim