VALI GIPSER SHPK :pranojm Kompenzim vetura kombi

Kërkohet punë nga: BEDRI AJETI 22 Jan 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
VALI GIPSER SHPK

* KRYEJM KETO PUN *

* SUVATIM ME MAQIN *

* IZOLIME me STIROPOLL*

* DEKORIME ME STIROPOLL DEKORIME NGA NGJYRAT *

* FASADË *

* GLED *

* NGJYROSJE *

* RENOVIME *

* DEKORIME NGA KNAUFI *

* RIGIPS *

* BEJM RENOVIME TE JASHTME DHE TE MBRENSHME TE BANESAVE SHTEPIVE ETJ*

*Pranojm vetura me kompenzim *

* PER INFO KONTAKTONI NË NUMRAT 044 472 374 Viber +377 45 463 827 pronarë BEDRI AJETI

ju mirpresim

(Facebook vali gipser shpk)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim