Vende te lira pune: Shites/e dhe Montier

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: HITI Company 29 Gsh 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Vende te lira pune ne:
Koshare, Peje, Qagllavice, Prizren, dhe Gjilan
Shites/e dhe Montier
Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne hiticompany@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim