bini metal

Kërkohet punë nga: Bini Metal 17 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kryem keto punë: te gjitha llojet e ulluqve,gypave,paraped,tarasa etj, si dhe te gjitha llojet e mbulojave te kulmeve,..po ashtu kryem edhe fasada strukturale,gjysme strukrturale si dhe me olbond...BINI METAL 044-720-859 044-436-297 BABUSHI IMUHAXHERVE, FERIZAJ-PRISHTIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim