vetanda

Kërkohet punë nga: veranda 08 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
punojm me porosi te gjitha llojet e verandave dhe terasave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim