Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: donat 23 Dhj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pun - Shofer B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim