Kerkoj pune vozites.me kategori B .C

Kërkohet punë nga: pune 02 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pune si vozites me kategori B.C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim