Vozites per bager

Kërkohet punë nga: nesret 28 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Transport dhe Distribuim
vozites i eskavatorit kam krejt kategorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim