kerkoj pune si shofer me kategori b

Kërkohet punë nga: sakip hasani 25 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pun shofer me kategori b ose qfardolloj pune tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim