shofer

Kërkohet punë nga: cani 07 Shk 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Transport dhe Distribuim
shofer me kategorit b c e me provoj mosh 50 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim