vozites i eskavatorit

Kërkohet punë nga: nesret 23 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Transport dhe Distribuim
kam te gjitha kategorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim