KERKOJ PUNË SI SHOFER ME KAT: "B"C"E"D"

Kërkohet punë nga: BERAT MJEKU 18 Sht 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkoj punë si shofer me kat "B"C"E"D" dhe kam prevoj per te gjitha kategorit qe posedoj dhe njof terenet ne ter Kosoven dhe me gjer vlen te ceket jam 32 vjeqar mbajts familje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim