Dyer e Dritare

Kërkohet punë nga: xeni plast 10 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Prodhojm Dyer e Dritare nga Plastika dhe Alumini, si dhe Releta nga Plasita edhe Alumini, ju mirptet Xeniplast...
Si dhe e bejm Transportin dhe Montimin neper Europ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim