Konkurs për punë

Kërkohet punë nga: rumuz 27 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kërkojmë Puntorë dhe Puntore për të punuar në Fabrikën e Riciklimit te Pet-Shisheve të Plastikës.


Adresa Norvegian Px Kosovë L.L.C.Zona Industriale Prishtinë Fushë Kosovë. Afër Dyqanit me Shumicë Vardem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim