Punetor per prodhimin e mobileve

Kërkohet punë nga: Fatmir Rrustemi 10 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj dy puntor zdrukthtar cilet kan njohuri ne makina per prodhimin e mobileve . Prodhimi gjindet ne Gracanice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim