Zdrukthtar i kualifikuar

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Woodem Sh.p.k 17 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Ndermarja jone shpall konkurs per zdrukthar te kualifikuar .puntori duhet te ket njohuri ne makina per prodhimin e mobileve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim