Punë (Nxënës për limarë)

Kërkohet punë nga: Enver Gjata 31 Krr 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Industri e automjeteve
Kërkoj nxënes per limari. Gjindemi në Fushë Kosovë mrapa Ipko-s ose mrapa bankave BKT dhe PRO Credit të interesuarit mund të na kontakojn në numrat: 045-585-006
049-585-006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim