GardenBau - Kocka Pllaka Premje🌲🌳🏡✅

Kërkohet punë nga: Garden Sot 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Inxhinieri
I KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE MIRBAJTJE RRETHOJA . NDERTIM KANLIZIM >LULI PARK SH.P.K< Muri Vinkell shkall kocka te betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht pisha mbjellje premje mirmbajm kanalizim ndertim i ulet pun kran skele gur dekurus rrethoj tel uj rrym pun puntor keramika qeranika pem drunje shartim shartu kubza vazo Rrethoja drunj Dekor krasit krasitje kos frez per bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor shtajne garazha urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking Papuqe zhabic Kocka makineri per bari stuba keramika blloka beton T4 t5 vw caddy Opel combo mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim