kerkoj kujdetare per nje plake vetem naten

Kërkohet punë nga: miradije 07 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj punetore kujdestare vetem per naten duhet te kujdeset per nje plake e cila eshte ne gjendje te mire shendetesore nuk ka detyra tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim