kerkoj frizere dhe praktikante

Kërkohet punë nga: rina 22 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Kerkoj frizere me pervoj pune me perqindje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim