Farmacist/e dhe teknik/e te Ph

Kërkohet punë nga: farmacist/e dhe teknik/e te Ph. 11 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Mjeksi
Kerkojme urgjent nje farmacist/e, dhe teknik/e, me pervoje pune, me orar te plote.

Lokacioni: Fushe Kosove, afer EuroMed-it.


Pagesa sipas marreveshjes!

Barnatore farmaci pharmacy teknike e farmacise farmacist farmaciste lokale dyqane iphone samsung llaptop audi golf passat peugeot qira qera shitet blihet jap astra opel mjekesi teknik mercedes 1.2 1.4 1.6 1.9 2.0 tdi hdi htd cdti corsa pune tv internet marketing biznes vetura ndrrime inventar invertar interier cd mp3 kerkoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim