FASADER"ALBERTO

Kërkohet punë nga: Agim 06 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Fasader"Alberto
Kryeim keto Pun
Fasada
Suvatim
Ngjyra
Izulim Stiropolli
Knauf
Renovim etjj.. pr.agim bajraktari 044604985
044260142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim