Kerkoj Pun

Kërkohet punë nga: Ramadan 13 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj pun si 'Rojtar Sigurim' privat per naten me ndonje ombjekt ose lokalale kam provoj pune shum jam 50 vjeq jetoj ne Sllatin te Airoporti kam nevoj per pun shum jam serioz ne pun ju mirpres cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim