MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 27 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,,GRANIT,,BOIM MONTIMIN E SHKALLAVE ,,FASADA TE BRENDSHME ,,IZOLIME TE BANJOVE,,LAMINATIT,ETJ ETJ , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,, 045837540 OSE 049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim