MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 03 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE, SI DHE KRYM KETO PUNE
MONTIMIN GRANITIT,
MONTIMIN SHKALLAVE
FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
MONTIMIN LAMINATIT,
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, 045837540 ,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim