MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 04 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,SI DHE KRYM KETO PUNE \
MONTIMIN GRANITIT,
MONTIMIN SHKALLVE
FASADA TE BRENDSHME
RINOVIMIN E BANJOVE KOMPLET
MONTIMIN LAMINATIT SI DHE SHUM PUNE TE TJERA; ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, ME QMIME TE ARSYSHME NE TREG ,PER PUNE JU GARATOIM ,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN 045837540,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim