MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 05 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE, SI DHE KRYM KETO SHERBIME
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLVE
FASADA TE BRENDSHME
RINOVIME TE BANJOVE
IZOLIME TE BANJOVE
MONTIM LAMINATIT
SI DHE SHUM SHERBIME TE TJERA ,ME QMIME TE ARSYSHME NE TRG , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE , PER PUNE JU GARATOIM , PER IFO , MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL.045837540, 049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim