MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 20 Nën 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MOTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE , SI DHE KRYM KETO SHERBIME,
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLAVE
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
RINOVIME TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT , SI DHE SHUM PUNE TE TJERA, ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,045837540,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim