Punojm

Kërkohet punë nga: Hafiz zabelaj 31 Jan 03:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm gjithat lloje esuvatimit me makin mallter te gatshem gips mp 75 knauf dhe gjitha llojet e fasadav moleraj dhe dekorime marrim banesa vetura kompenzim 50 50 flm per mir kuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim