Punojme ne ndertim pune te ndryshme me pervoj

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Mani 27 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojme ne ndertimtari shtepi nga themeli deri ne kulem sipas planit me pervoj te gjate qmimi me marrveshje ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim