Suvatim

Kërkohet punë nga: gzim 15 Mar 05:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ylli trade kryen keto pun suvatim keramik fasad
suvatim 0.80€ metra katror
kerimakik 3€
fasad e brendshme 0.40€
fasad e jashtme. 4.5€
moler. 0.30€
glet. 1.5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim