keramik. 3€ m2

Kërkohet punë nga: gzim 07 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bajm montimin e keramikes qmimi 3 euro per meter katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim