kerkoj mjeshter per mallter

Kërkohet punë nga: olti 04 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ofroj pun ndertimi mallter fasad lepak ngjyrosje me fadratur ni mjeshter e kerkoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim